На кортовете на ТК "Локомотив" в Пловдив започна държавен турнир за юноши и девойки до 18 г.
Програма на турнира:
9.09.2016 - квалификации
10.09.2016 - квалификации и 1 кръг единично
11.09.2016 - 2 кръг единично, 1 кръг и 1/4 финали двойки
12.09.2016 - 1/4 финали и 1/2 финали единично и 1/2 финали двойки
13.09.2016 - финали единично и финали двойки
Топ поставени при юношите са Златан Палазов от нашия клуб и Тони Нейков от пловдивския ТК „Железничар“ , а лидерки в основната схема при девойките Александрина Илиева (ТК "Славия Бомел 9"), Беатрис Спасова (ТК "Черно море Елит").
Ето и всички резултати от 9 септември (петък):
Първи кръг на квалификациите:
Али Али (ТК Локо 98, Пловдив) – Стойчо Язаджиев (ТК Хасково 2015) 1:6, 6:2, 6:2
Георги Йовчев (ТК Свиленград) - Виктор Начков (ТК Малееви, София) 6:0, 6:1
Евелин Шопов (ТК Железничар 1996, Пловдив) - Даниило Ванюшин (ТК Нефтохимик, Бургас) 6:2, 6:4
Никола Тупаров (ТК Малееви, София) – Томи Томов (ТК Асеновград) 6:0, 6:0
Владимир Попов (ТК Академик 83, Пловдив) - Димитър Николов (ТК Железничар 1996) 6:2, 7:5
Димитър Симеонов (ТК Виа Тенис Стар, София) – Габриел Зисис (ТК Албена, Пловдив) 7:6(1), 6:1
Йоана Кумчева (ТК Локомотив, Пловдив) – Мария Гаджева (ТК Локомотив, Пловдив) 6:4, 4:6, 7:5
Алексия Василева (ТК Малееви, София) – Мира Димова (ТК Локо 98, Пловдив) 6:2, 6:0
Кристина Стоянова (ТК 15-40, София) - Калина Паунова (ТК Супер Спорт, Варна) 6:0, 6:1
Даря Шаламанова (ТК Виа Тенис Стар, София) - Марина Попова (ТК Супер Спорт, Варна) 6:0, 6:0
Ванеса Петрова (ТК Локо 98, Пловдив) - Тинка Сурова (ТК Тракия СКЛАТ, Пловдив) 6:1, 6:1
Кристина Георгиева (ТК Албена, Пловдив) - Йоана Петкова (ТК Супер Спорт, Варна) 6:1, 6:0
Кристина Капитанова (ТК ОК Спорт, София) – Симона Илиева (ТК Пазарджик) – ще се играе утре
Втори кръг на квалификациите
Тони Нейков (ТК Железничар 1996, Пловдив) – Владимир Попов (ТК Академик 83, Пловдив) 6:0, 6:1
Иван Трендафилов (ТК Албена, Пловдив) – Владислав Янев (ТК Бачиново 92, Благоевград) 6:1, 6:3
Никола Тупаров (ТК Малееви, София) - Валентин Иванов (ТК Приста 2011, Русе) 6:1, 6:0
Диан Недев (ТК Шумен) – Евелин Шопов (ТК Железничар 1996, Пловдив) 6:0, 6:1
Владислав Каражов (ТК Левски, София) – Даниил Иванов (ТК Левски, София) 6:0, 6:1
Златан Палазов (ТК Локомотив, Пловдив) – Димитър Симеонов (ТК Виа Тенис Стар, София) 6:1, 6:1
Али Али (ТК Локо 98, Пловдив) - Теодор Теодоров (ТК Дема, София) 6:4, 6:3
Георги Йовчев (ТК Свиленград) - Борис Кършутски (ТК Диана, София) 6:1, 6:0